Zbytečný zápisek

23. května 2017 v 11:01 | já
No, dneska jsem byl produktivni. K obedu jsem mel pizzu. Ale jinak mana. Ta chut mi proste chybi, to je jako prestat kourit. A ja nechci prestat kourit! Ne, ze bych nemel. Cigo. 🚬

Kecam, vim, ze bych mel a dost mozna trochu i chci prestat kourit. Ale...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 23. května 2017 v 11:28 | Reagovat

Dnes vám sdělím několik správných rad, jak předejít amatérským chybám díky kterým jste v troubě. Co dělat, když trpíte představou, že vás štěstí opustilo? Je to mnohem snazší, než si myslíte. Nebudeme tedy chodit kolem horké kaše.

1) Dejte si za úkol být dokonalí

Anebo ještě lépe, požádejte nějakou troubu z vašeho okolí, aby vám s cestou k dokonalosti pomohl. Vy se totiž pravděpodobně budete šetřit, tudíž se vám v troubě asi těžko rozsvítí žárovka.

2) Nefixujte se na ubohé inteligentní trouby z okolí.

Ubohé trouby na vás mohou mít neblahý vliv. Není tajemstvím, že se vás budou snažit odvrátit od dokonalosti. Udržujte kontakt pouze s vyznavači dokonalé trouby a zbytkem troubů otevřeně opovrhujte.

3) Nebojte se samoty!

Pokud jste dali na bod 2) a cítíte se opuštěni, nezoufejte. Plyšová veliká hračka vám plnohodnotně nahradí neschopného partnera v posteli a nebude třeba se zbytečně vymlouvat na bolesti, protože vás nebude otravovat a nevyžaduje uklizenou domácnost ani poslušnou ženu za plotnou. Tak směle do toho!

4) Propagujte dokonalou troubu, i kdyby na chleba a vodu už nebylo.
Minimálně se budete cítit jako lepší trouba, když ukážete troubům správnou cestu. A možná vám i výrobce dokonalé trouby poděkuje. To už je dost pádný důvod k tomu, abyste konečně přestali pochybovat o dokonalé troubě, no ne?

5) Vtloukejte si dokonalou troubu do hlavy.

Nic vás nepřesvědčí o pravdě lépe než její každodenní opakování pro sebe jako kolovrátek. Každý den po probuzení si pětkrát pro sebe řekněte: "Sláva dokonalé troubě!" Nalaďte byt na moderní barevnou vlnu. Nakupte barvy a dejte se do práce! A jestli vám náhodou ještě něco málo zbude, ozdobte svůj barák i zvenčí. Cizí domy také, však troubové vám ještě poděkují.

6) Zkuste svou víru v dokonalou troubu trochu oživit.

Vadí vám stereotyp nabízený falešnými troubami? Pak je uctívání dokonalé trouby pro vás to pravé ořechové. Jestliže vám vadí otravné a nezáživné každodenní Křesťanské modlení, zkuste svůj den trochu zpestřit a vyjádřit naší Nejvyšší náklonnost k dokonalé troubě kreativněji. Fantazii se meze nekladou. Už vám drásá nervy ten pes odvedle, co celou noc v jednom kuse štěká, a vy se bez špuntů to uší nevyspíte?

Spojte příjemné s užitečným. Psa rychle usmrťte s hlasitým výkřikem "Dokonalá trouba je božská" a sousedům na zem vedle psího bezvládného tělíčka nakreslete jeho vlastní krví symbol dokonalé trouby. Tím si mimo i pojistíte vytouženou pověst nelítostného trouby, který se s konkurencí nemazlí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama