DEN2(ještě není u konce)

18. května 2017 v 11:08 | já
DEN 2:

Typičo.
No, piv jsem měl minimálně osm, rozhodně tři panáky teplé slivovice. Pojistil jsem se - dal jsem si kuřecí prso plněné sušenými rajčaty a parmezánem. Jsem v piči jak cyp. Evidentně jsem sežral zbytek salátu a najebal do toho mordu balsamico octu. Vím to, protože je ten ocet všude.

Obvykle na tenhle ožralý stav pomáhají vajíčka a džus. Nic moc kromě many, chia a bulguru doma už nemám, tak chlastám manu. Špatně mi z ní není, ale nijak mi neulevuje. A tyvole, zvracet bych to nechtěl, na to stála moc peněz. Alkohol na manu je síla, kope už po prvním pivu a je rozhodně těžší, než po normálním jídle. Good to know.

MANA NENÍ NIC PRO ALKOHOLIKY!!! Absence pevné stravy v kombinaci s kocovinou mi dělá v žaludku maglajz. Ještě furt jsem nedosnídal, byl jsem mezitím kakat. Hoši, takový smrad, to jsem ještě nezažil. Ono kakání po maně nevoní, kakání po alkoholu také ne. A já kakám po obojím zároveň.

Teď jsem dosnídal svých 400kcal. Radost na tu kocovinu mi to neudělalo, cítím se hladový a ožralý. Vařím kafe, to mě - ve spojení s cigaretou - dostane zpátky na trať. Doufám. Nebo mi bude blbě. Ještě více.

Mimochodem přemýšlím, že do snídaně bych mohl trochu kávy rozhodně přidat. Jistý si ovšem nejsem.

V krku mám pachuť blinkání, ale předpokládám, že je to ten balsamikový ocet, zjevně jsem ho vypil dost. :D Ehm, tedy - použil.

No, když si říhnu, chutná to jako největší grc. Grcám. (obrazně)

Jw mi fakt kurva blbě.


Sváča. Vůbec bych si ji nedal, kdybych nevěděl, kolik je hodin a že bych měl něco sníst, žádný hlad nemám, je to psycho
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama