A nejsou vlastně všechny mé zápisky zbytečné? Co je vlastně důležité? (se dobře vysrat)

23. května 2017 v 11:04 | já
Ale. Tak, dneska je úterý, prosím pěkně. A kolega se užuž chtěl podívat, zda není něco nového na blogu. No, není. O víkendu byla jedna zkouška, včera (to je pondělí) (tedy - bylo) jsem měl taky zkoušku. Kdyby vás to zajímalo, tak tu první
jsem prosral jak ti holubi, co zdobí auta a vůbec tak nějak všechno po celým světě.

Jo, mana... No, asi tak - jsem nikdy netušil, že mám rád jídlo tak moc. Nebo mám možná rád sůl (ne v maně, FAKT NE!) či koření, co já vím. Prostě minimálně jedno jídlo denně je nemanové. (skoro, jako Zemanové, ale politická propaganda na blog o krásách ajťákovy gastronomie fakt nepatří. ) No, snídat manu je super. Než uvařím kafe, mám hotovou snídani. Pak manu posvačím a pak jdu kurňa něco sníst. Rozumějte - já jsem sice tlustej, ale jedině proto, že pohyb je mi cizí stejně, jako... Jako někomu, pro nejž je něco cizí. Tak moc, jo. Pointa je, že sladké ale nejím. A mana sice není vyloženě sladká, ale je rozhodně nasládlá. Logicky, kdyby to chutnalo, jako burger, asi bych to vrhnul na první dobrou. Ale konzumovat to bez toho, abych si dal alespoň kaiserku se sýrem (bože, miluji kaiserky se sýrem!!!) prostě nejde. Ne pro mne. Takže po obědě si dám zase svačimanu, k večeři záleží. - hrome, to fakt musí být zážitek jako prase, dozvědět se, co jím, to vám fakt přeju -

Mana je nejvíc, když je hustá. Ale to se špatně rozpouští a dělají se v ní malé hrudky. Mně to osobně nevadí, ale někdo by s tím mohl mít problém - alespoň je co kousat! :P

Co se týče energie a podobných zajímavostí, tak v klidu. Vlasy mi hustší nerostou, nehty mám furt okousané, stolici řídkou a rychlou. Fakt mi chybí sraní - z frekvence pěti káků za den jsem se dostal na tři a každý znich trvá zhruba jeden
kašovitý žbluňk. A utírání je radost, prostě spotřebuji méně toaletního papíru. Možná si pořídím bidet a budu ještě víc cool.

A zdravím Martina!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 23. května 2017 v 11:29 | Reagovat

*******----*********
Dnes vám sdělím několik správných rad, jak předejít amatérským chybám díky kterým jste v troubě. Co dělat, když trpíte představou, že vás štěstí opustilo? Je to mnohem snazší, než si myslíte. Nebudeme tedy chodit kolem horké kaše.

1) Dejte si za úkol být dokonalí

Anebo ještě lépe, požádejte nějakou troubu z vašeho okolí, aby vám s cestou k dokonalosti pomohl. Vy se totiž pravděpodobně budete šetřit, tudíž se vám v troubě asi těžko rozsvítí žárovka.

2) Nefixujte se na ubohé inteligentní trouby z okolí.

Ubohé trouby na vás mohou mít neblahý vliv. Není tajemstvím, že se vás budou snažit odvrátit od dokonalosti. Udržujte kontakt pouze s vyznavači dokonalé trouby a zbytkem troubů otevřeně opovrhujte.

3) Nebojte se samoty!

Pokud jste dali na bod 2) a cítíte se opuštěni, nezoufejte. Plyšová veliká hračka vám plnohodnotně nahradí neschopného partnera v posteli a nebude třeba se zbytečně vymlouvat na bolesti, protože vás nebude otravovat a nevyžaduje uklizenou domácnost ani poslušnou ženu za plotnou. Tak směle do toho!

4) Propagujte dokonalou troubu, i kdyby na chleba a vodu už nebylo.
Minimálně se budete cítit jako lepší trouba, když ukážete troubům správnou cestu. A možná vám i výrobce dokonalé trouby poděkuje. To už je dost pádný důvod k tomu, abyste konečně přestali pochybovat o dokonalé troubě, no ne?

5) Vtloukejte si dokonalou troubu do hlavy.

Nic vás nepřesvědčí o pravdě lépe než její každodenní opakování pro sebe jako kolovrátek. Každý den po probuzení si pětkrát pro sebe řekněte: "Sláva dokonalé troubě!" Nalaďte byt na moderní barevnou vlnu. Nakupte barvy a dejte se do práce! A jestli vám náhodou ještě něco málo zbude, ozdobte svůj barák i zvenčí. Cizí domy také, však troubové vám ještě poděkují.

6) Zkuste svou víru v dokonalou troubu trochu oživit.

Vadí vám stereotyp nabízený falešnými troubami? Pak je uctívání dokonalé trouby pro vás to pravé ořechové. Jestliže vám vadí otravné a nezáživné každodenní Křesťanské modlení, zkuste svůj den trochu zpestřit a vyjádřit naší Nejvyšší náklonnost k dokonalé troubě kreativněji. Fantazii se meze nekladou. Už vám drásá nervy ten pes odvedle, co celou noc v jednom kuse štěká, a vy se bez špuntů to uší nevyspíte?

Spojte příjemné s užitečným. Psa rychle usmrťte s hlasitým výkřikem "Dokonalá trouba je božská" a sousedům na zem vedle psího bezvládného tělíčka nakreslete jeho vlastní krví symbol dokonalé trouby. Tím si mimo i pojistíte vytouženou pověst nelítostného trouby, který se s konkurencí nemazlí.

2 zkusitsetomusi zkusitsetomusi | 23. května 2017 v 23:33 | Reagovat

Byl jsem odhalen. Ano, jsem trouba. A nestačilo by namísto vraždy psa a malování obrázků některému ze sousedů před dveře jenom hodit bobek? Vaše náboženství mne zajímá!

3 zkusitsetomusi zkusitsetomusi | 23. května 2017 v 23:34 | Reagovat

Btw. Fakt dík, já už myslel, že to někdo čte...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama